לחזור הביתה אחרי יום ארוך של עבודה, לחלוץ נעליים רטובות משלוליות בכניסה, להניח את המטריה בצד לייבוש, לאחוז בכוס תה או שוקו חם ולהתיישב על השטיח מול התנור. לכל מרימי הגבה שתוהים מתי חזרנו למאה ה-18 ומזילים דמעה מהמחשבה על המזגן המייבש שעליו הם תולים את הגרביים והולכים להתחבא מהמדבר שמתחולל אצלם בבית, יש חדשות טובות! הקמין האיכותי והמוכר לנו מהסרטים, כבר נמצא בינינו שנים ארוכות ויש שנהנים מבתים חמימים עם פינת התכרבלות מפנקת.

קמין הינו אמצעי חימום נפלא ופריט דקורטיבי משובח שהוא מאסט בכל בית. בנוסף, סוגיו הרבים מאפשרים התאמה מושלמת לכל צורך. בין אם מדובר בבניין בעיר, בית בכפר או וילה בשרון, קמין הינו הדרך המעולה והנוחה ביותר לחימום הבית.

סוגי קמין לכל צורך ומטרה

הקמין הוא מילה כללית למספר סוגים עיקריים ובולטים של אמצעי חימום. בכל קטגוריה ניתן למצוא עיצובים קלאסיים ומודרניים כאחד המתאימים לסגנונות רבים של אנשים ובתים. לכל סוג קמין יש את היתרונות שלו והוא מתאים לצורך אחר. על מנת להחליט על הקמין שמתאים לכם, יש לקחת בחשבון את המחיר ואת סוג אופן החימום.

קמין גז ידידותי לסביבה

קמין גז הינו למעשה תנור ארובה אשר בתוכו ניתן להפיק גז טבעי, אותו הגז המשמש אותנו גם לבישול. היתרון המשמעותי והבולט ביותר של קמין הגז איזה סוג קמין כדאי לקנות?הוא ארובה כפולה אשר מונעת את בעיית שאיבת החמצן מחללי הבית. החמצן הדרוש לקמין זה נלקח מחוץ לבית וכך נמנע במחסור בחמצן. עיקרון פשוט זה איכותי מאוד לסביבה ואף משאיר את האוויר הפנים ביתית נקי ובעל חום איכותי ולא מייבש. קמין זה בטיחותי ביותר בעל מערכת מניעת תקלות אשר מנתקת את זרם הגז בעת הצורך. העיצובים המקובלים של קמין הגז הינם קלאסיים ומודרניים כאחד. ניתן למצוא עיצובים הדומים למסך פלזמה גדול ושטוח כמו גם עיצובים המשווים מראה של אש אמיתי הדולקת בתוך התנור.

איזה סוג קמין כדאי לקנות?

קמין עץ קלאסי וחסכוני

קמין מסוג זה הוא אחד מאמצעי החימום החסכוניים ביותר. התחזוקה של קמין עץ זולה ופשוטה ומתבססת על בולי עץ שהם זולים באופן משמעותי מכל חומר חימום אחר. בנוסף, קמין העץ הוא בעל המראה האותנטי והעתיק ביותר מאמצעי החימום האחרים. החום שהוא מפיק הוא חום טבעי המתפזר בצורה טובה ושווה בחללים גדולים ומונע התייבשות של האוויר ותחושת מחנק. קמין עץ מותאם וטוב במיוחד לאזורים ההרריים והמדבריים של הארץ, שם החורף מורגש בצורה המשמעותית ביותר. יתר על כן, התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת קמיני עץ בעל מערכת ויסות טמפרטורה מתקדמת ובטיחותית, אשר באמצעותה ניתן לחסוך אנרגית חשמל וכתוצאה מכך בהוצאות של הבית.

קמין נפט/סולר בטיחותי ונוח לשימושאיזה סוג קמין כדאי לקנות?

קמינים הפועלים על חומרים של נפט או סולר נחשבים לאמצעי חימום אמין, נוח ובטוח. הקמין עובד באמצעות מיכל אחסון המכיל מאות ליטרים מאחד החומרים ובכך מתאפשרת עבודתו גם בתנאי מזג אוויר קשים מאוד. הפעלתו של המכשיר פשוטה ביותר ויש ביכולתו לחמם את כל אזורי הבית וחללים גדולים. בנוסף, קמין זה עשוי ברזל ובשל כך הוא אוגר חום רב ומחמם גם בשעה שהוא כבוי. עיצובם של קמינים מסוג זה גם הוא נע בין המודרני ביותר לקלאסי והאותנטי ויכול לשוות לבית מראה חדשני או מראה מיושן ונוח.

למידע נוסף ולבחירה המוצלחת ביותר, כדאי להיוועץ עם המומחים של "סגנון קמינים", שם תקבלו מידע אמין ומקצועי ביותר יחד עם פתרונות חימום  הבית במחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

 

שתף:איזה סוג קמין כדאי לקנות?איזה סוג קמין כדאי לקנות?איזה סוג קמין כדאי לקנות?איזה סוג קמין כדאי לקנות?