אם עיצבתם את הבית אך עדיין אתם מרגישים כי חסר אלמנט עיצובי שייתן את הטון הסופי – הרשו לנו להמליץ לכם על קמין. מלבד חימום הבית, אין ספק כי הקמין יכול לתרום לאווירה במידה משמעותית.

 

כאשר אנו חושבים על קמין, האסוציאציה הראשונה שלנו תהיה חימום הבית בימות החורף הקרים. אולם למרבה הפלא מלבד חימום, הקמין הוא גם אלמנט עיצובי מרשים. לכן אם אתם מחפשים דרך להפוך את חלל האירוח שלכם לכמה שיותר ביתי ומזמין כדאי שתשקלו להציב במרכזו קמין.

 

אלמנט מרכזי מרשים ויוצא דופן

הרשו לנו לציין שקמינים הם הרבה מעבר לסתם גוף חימום. אז נכון בימות החורף הם משמשים בעיקר לחימום הבית אולם בכל שאר ימות השנה הם יכולים לשמש כאלמנט עיצובי מרשים ומיוחד. ולא רק הקמין לבדו כי אם גם כל האביזרים הנלווים אליו. בולי העץ, כלי העבודה, השטיח למרגלותיו וכיוצא בכך. כיום ישנם סוגים שונים של קמינים בעיצובים ומגוונים.

 

היצע אדיר של קמינים לבחירה

אם אתם חושבים כי קמינים מתאימים בעיקר לבתים בסגנון קלאסי או כפרי, תתפלאו לגלות כי כיום ישנו היצע אדיר של קמינים בשלל עיצובים ודגמים כך שניתן להתאים את הבחירה לכל טעם או סגנון. בין אם אתם מעוניינים בקמין לבית מודרני ובין אם בקמין לבית מסורתי, הקמינים של היום  מגיעים בשלל גדלים, צבעים וסגנונות ובהתאמה מלאה לכל הצרכים וההעדפות. יותר מכך אם אינכם בנויים לתחזוקה של קמין עצים, תוכלו ליהנות מקמין המופעל על גז המציע חוויה הרבה יותר נוחה וידידותית למשתמשים.

 

מי אמר שהטלוויזיה צריכה להיות במרכז?

רבים האנשים אשר מעצבים את חלל האירוח סביב הטלוויזיה וכך חלל זה מאבד מערכו ומיוקרתו. במקום הטלוויזיה: דמיינו לכם שאתם מעמידים במרכז קמין אשר הופך למוקד המרכזי של החלל. אין יותר מהנה מאשר ישיבה משותפת סביב או למרגלות הקמין בימות החורף הקרים עם בני משפחה או חברים קרובים כשבידכם כוס יין אדום או תה חם. האש המרצדת בתוך הקמין מוסיפה לאווירה הכללית ומלבד חום, תפיץ תחושה רומנטית ומפנקת, תוסיף לתאורה ותהפוך את החלל לנעים וריחני.

 

והבונוס – ערך הבית יעלה משמעותית

וכמובן שבכוחו של העיצוב להשפיע על ערכו של הבית. לכן כאשר אתם בוחרים בקמין איכותי ויוקרתי אתם יכולים להיות בטוחים שתהיה זו השקעה משתלמת לטווח הרחב. קיומו של קמין בבית רק יעלה את ערכו של החלל בדרכים רבות ומגוונות ובמידה ותרצו למכור הוא יהווה מוקד עניין.

התקנת קמין בבית היא אינה עניין של מה כך וכדי להפיק מהקמין הנבחר את המרב מומלץ להתייעץ עם מומחים לדבר. כמו כן רצוי לפנות למעצב פנים על מנת לזכות למידת התאמה מלאה הן לצרכים שלכם והן לסגנון העיצובי.

שתף:איך עיצוב הבית וקמין קשורים אחד לשני?איך עיצוב הבית וקמין קשורים אחד לשני?איך עיצוב הבית וקמין קשורים אחד לשני?איך עיצוב הבית וקמין קשורים אחד לשני?