קמין הוא אחד משיטות החימום העתיקות ביותר בנמצא. קמין משדר יוקרה ואווירה שאין שני לה. היום ניתן למצוא קמינים בשלל עיצובים וסגנונות, והם משדרגים בצורה משמעותית את מראה חדר הסלון.

כל אחד יוכל למצוא קמין בסגנון המועדף עליו, בין אם מדובר בקלאסי, מודרני או כפרי, שלל האפשרויות הוא רב. ישנן עוד שיטות רבות לחימום הבית, אבל הקמינים הם סמל סטאטוס המעיד על טעמו המשובח של בעל הבית.

קמין גז
קמין הגז הוא קל מאוד לתפעול, כל אחד יוכל לשלוט בעוצמת החום המופצת ממנו, ניתן למצוא לא רק בבתים פרטיים אלא גם בבניינים משותפים. העלות שלו נמוכה והוא מתאים גם למי ששומר שבת. איכות החימום היא מצוינת ולא נפלטים גזים רעילים. כמו כן, ישנם קמינים המגיעים עם תרמוסטט וכך ניתן לשלוט על הטמפרטורה. הקמין מיוצר על ידי חברה אירופאית בעלת שם וללקוח ניתנת אחריות למשך 3 שנים.

אינפורמציה טכנית על קמין גז
הגז בו אנו עושים שימוש על מנת לחמם קמין גז, הוא אותו גז בדיוק בו אנו עושים שימוש במטבח. התשתיות הרלוונטיות לקמין גז הן ארובה וצנרת. את הצנרת יש להתאים לקוטר בהתאם לקמין, וגם המרחק ממקור הגז הוא בעל משמעות. ישנן שתי סוגי ארובות. האחת היא בקוטר קטן ואילו השנייה היא בקוטר גדול יותר. האחרונה היא זו שמקיפה את הארובה בעלת הקוטר הקטן. הקטנה יותר, היא אחראית על פליטתו של הגז הנועד לחימום כשהגז נפלט אל מחוץ לשטח הבית. הארובה הגדולה יותר, יונקת את החמצן לתא הבעירה הנמצא בתוך הקמין.

מוצר בטיחותי
קמין גז איננו מצריך התעסקות רבה, זאת בהשוואה למשל לקמין עץ. הוא קל ונוח לתפעול, והוא מתאים במיוחד לבתים בעלי סגנון מודרני. קמינים אלה הינם בטיחותיים ועומדים בתקני הבטיחות הישראלים. את הקמין כל אחד יוכל להתאים לטעמו האישי ולצרכיו ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת ליטול את ההחלטה הטובה ביותר בעבורכם.

חסכון וביטחון
מכיוון שקמין גז מגיע עם תרמוסטט, כל אחד יוכל לכבות את הלהבות על פי הגדרות, מה שיביא לחיסכון ניכר בגז. כמו כן, ניתן להפעיל את הקמין באמצעות שלט, אין ספק כי מדובר בפיתרון שהוא יעיל ונוח מאוד. תמיד מומלץ לרכוש קמין מחברה המובילה בתחומה, כזו אשר היא עתירת ניסיון בתחום התקנתם של קמינים מכל הסוגים. חשוב גם להתייעץ עם אנשי המקצוע אשר ילוו באופן אישי כל לקוח ולקוח על מנת שיבחר את הקמין האולטימטיבי מבחינתו. חברה שמתקינה את הקמין כך שיהיה בטיחותי, המבטיחה אחריות ל 3 שנים, ואחראית גם על תיקונים.

שתף:כל מה שצריך לדעת על קמין גזכל מה שצריך לדעת על קמין גזכל מה שצריך לדעת על קמין גזכל מה שצריך לדעת על קמין גז