קמין גז – פתרון מודרני ונוח לשימוש

בסגנון קמינים תמצאו מבחר סוגים של קמיני גז, בעיצובים שונים ומגוונים ועם חוויה נוחה וידידותית במיוחד. הקמינים שלנו כולם כאחד מתוצרת אירופאית, וכוללים אחריות יצרן לשלוש שנים.

לעומת קמין עץ אשר דורש לא פעם היערכות רבה, קמין גז נוח ופשוט יותר לתפעול לכן הוא משמש כפתרון המושלם לבית המודרני. בסגנון קמינים תמצאו קמיני גז אשר עומדים בכל תקני הבטיחות הישראליים, הקמין יוצר אווירה נעימה וחמימה בחלל והעיצובים השונים שלו מאפשרים התאמה מלאה לכל סגנון או העדפה.

כפרי או מודרני? הבחירה שלכם

הסגנונות השונים של קמיני גז מאפשרים להתאים אותו לכל חלל ובכל סגנון שתבחרו. במידה ואינם יודעים כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, אנו נשמח לספק לכם ליווי וייעוץ מקצועיים. הניסיון שלנו בתחום והידע שרכשנו במהלך השנים הם שמאפשרים לנו לסייע לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור הבית שלכם.

חסכון מקסימלי

כל הקמינים שלנו מצוידים בתרמוסטט אשר בעזרתו ניתן לכבות את הלהבה הראשית בהתאם להגדרות שלכם, וכך החיסכון בגז מובטח. יתרה מכך, השימוש בקמין זה מעולם לא היה פשוט יותר: אצלנו תוכלו ליהנות גם מהיתרונות של קמין גז הפועל על שלט, אם בכך תבחרו, פתרון נוח ויעיל במיוחד.

באפשרותכם לחמם את הבית בסגנון עם מגוון רחב של קמינים לבחירה

צרו עמנו קשר עוד היום או בקרו באולם התצוגה שלנו ותזכו לפתרון איכותי במיוחד!

שתף:קמין גזקמין גזקמין גזקמין גז

קמין גז עומד

קמין גז - סגנון קמינים

בסגנון קמינים תמצאו מבחר סוגים של קמין גז, בעיצובים שונים – כפרי או מודרני? הבחירה שלכם. קמין גז הינו קמין פשוט יחסית להפעלה, עומד בכל תקני הבטיחות הישראליים, ומציע חוויית חימום נעימה ופשוטה. כל הקמינים […]

קרא עוד

קמין בנוי ופלזמה

modore 140 MKII

קמין גז בנוי מתאפיין לרוב בסגנון מודרני עם קווים מאוד נקיים, בעיצוב של גבס. ניתן להוסיף מסגרת דקורטיבית ולשנות את הסגנון לסגנון כפרי או מודרני, בהתאם לטעם האישי ולסגנון העיצוב של הבית. כל הקמינים מצויידים […]

קרא עוד