טלפנו אלינו עוד היום!

אביזרים נלווים לקמין

פלטות בידוד לקמין
Permalink Gallery

בידודים לקמין

בידודים לקמין

מגוון סוגי בידוד לקמינים בנויים ולבידוד הארובה באזורים רגישים

אבן שמוט
Permalink Gallery

אבן שמוט לאפיה

אבן שמוט לאפיה

אבן שמוט היא אבן מיוחדת, באמצעותה ניתן לאפות במהירות מרבית מאכלים העשויים מבצק, כמו פיתות, לחמים, פיצות ועוד. זמן האפייה הוא קצר במיוחד, שכן האבן לוהטת, מדובר ב-300 מעלות לערך והמאפים יוצאים מהתנור עם טעם נהדר. באמצעות אבן זו, ניתן לאפות גם בבית, התנור הביתי עובר מהפך והופך לטבון. האבן היא בעלת תכונות ייחודיות. ביכולתה לאגור חום רב וכך הבצק שמונח עליה, בעוד היא לוהטת, נאפה במהירות ומוכן תוך טווח זמן קצר בהשוואה לאפייה באמצעים אחרים.

בניגוד לתנור הביתי אליו אנו מורגלים, אבן שמוט משמשת כתנור טבון, הטמפרטורה עולה כל העת, וכך בצק המשמש לאפיית מאפים שונים, מקבל טעם ייחודי. האבן עמידה בפני טמפרטורות גבוהות מאוד, היא אוגרת את החום ומפזרת אותו. היא חסינה מאש ומפזרת את החום בתנור באופן אחיד. עוד טרם הכנסת הבצק לתנור האבן חייבת להיות לוהטת ויש לדאוג לכך מבעוד מועד. את אבן השמוט קל מאוד לנקות ואין שום צורך לעשות שימוש בחומרי ניקוי.

רשת-מגן-לקמין
Permalink Gallery

רשת מגן לקמין

רשת מגן לקמין

רוחב: חזית 69 ס"מ
אורך: כל צד 35 ס"מ
גובה: 82 ס"מ

סט-כלים-לקמין-עץ-4-כלים
Permalink Gallery

סט כלים לקמין עץ 4 חלקים

סט כלים לקמין עץ 4 חלקים

כל מי שיש לו קמין בבית, מודע היטב לעובדה שיש לתחזקו כראוי. הקמין לא רק משרה אווירה נעימה וחמימה בסלון, הוא דורש טיפול מיוחד וניתן לעשות זאת באמצעות סט כלים לקמין. חשוב מאוד לבדוק את רמת הלחות בקמין, כאשר הוא לח הוא מפיק פחות חום, מסיבה זו רצוי מאוד לרכוש מד לחות, המאפשר לבדוק בצורה יעילה את רמת הלחות בקמין. ככל שהוא פחות לח, הוא אפקטיבי יותר. כמו כן, מומלץ לרכוש מלקחיים בעלות חוזק רב, על מנת להפוך עצים או פחם, ומטאטא מיוחד לניקוי הקמין, שכן רצוי מאוד שלא יצבור לכלוך.

על מנת לתחזק את הקמין, יש לשאוב את האפר המצטבר בו, אחד הכלים המומלצים הוא דלי המתחבר לכל שואב אבק, ומכיוון שהוא חסין חום, בהחלט ניתן לשאוב את האפר אשר נצבר בקמין גם בעת היותו חם. בנוסף לכך, לקראת בואו של החורף, יש לוודא שהקמין והארובה בטיחותיים. כל סוג של קמין, עץ, סולר, נפט או גז, מצריך בדיקת בטיחות שונה.

גובה: 84 ס"מ
ידיות מיציקת ברזל
מכיל מטאטא, יאה, דוקרן ומלקחיים.

דלי-אפר-לשואב
Permalink Gallery

דלי אפר לשואב

דלי אפר לשואב

מנקה מאפר ושאריות פחם ועץ בקלות וללא לכלוך. שואב לקירבו את האפר ושאריות העץ על ידי שואב אבק חיצוני עד לפילטר ללא גרימת נזק ולכלוך לשואב האבק או לשקית השואב